Co zyskasz dzięki systemowi rekuperacji w swoim domu?

  • Czyste powietrze z zewnątrz po procesie filtracji, usuwającej zanieczyszczenia i smog.
  • Idealne rozwiązanie dzięki filtrom antyalergicznym powietrze staje się mniej szkodliwe dla Ciebie i Twoich dzieci.
  • Proces filtracji oraz specjalne srebro zastosowane w instalacji zabija bakterie, grzyby oraz wirusy !
  • Oczyszcza powietrze z dymu tytoniowego.
  • Sterowanie wilgotnością powietrza, mającą wpływ na odczuwalność temperatury i usuwanie jej nadmiaru z domu bądź uzupełnianie wilgotności powietrzem zewnętrznym.
  • Znaczące oszczędności na ogrzewaniu przy zastosowaniu systemu i instalacji wykonanej pod naszym nadzorem.

Chcesz uzyskać indywidualną ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie?

Jak działa rekuperacja?

rekuperacja szczecin

Powietrze zewnętrzne jest pobierane z czerpni zewnętrznej za pomocą wentylatora w rekuperatorze i przekazywane poprzez wymiennik ciepła, gdzie jest bezkosztowo ogrzewane już nagrzanym powietrzem, pobieranym z ciepłych pomieszczeń domu, zarazem usuwając zużyte powietrze na zewnątrz budynku.

Zarówno powietrze zewnętrzne jak i powietrze wywiewane z pomieszczeń jest filtrowane przez filtry powietrza, gwarantujące nam zatrzymanie zanieczyszczeń zewnętrznych jak i znacznej części smogu.

Do każdego z pomieszczeń mieszkalnych jest doprowadzone w odpowiedniej ilości czyste i ciepłe powietrze a następnie odprowadzane na zewnątrz.

Naszym partnerem jest

Krok po kroku z rekuperacją DEFRO AIR.

Mamy projekt instalacji domu. Prosimy o konsultację z doradcą techniczno-handlowym.

Po krótkiej rozmowie telefonicznej zostaną Państwo poproszeni o wysianie skanu projektu bądź jego wersji elektronicznej. Po kilku dniach otrzymają Państwo bezpłatny dobór wraz z rysunkami instalacji i gotową wyceną.

Jeśli będą pojawiać się jeszcze jakieś wątpliwości prosimy o kontakt z naszym mobilnym doradcą techniczno – handlowym i umówić się na spotkanie.

Spotkanie na budowie odbędzie się z przygotowanym doradcą techniczno – handlowym, który już wcześniej będzie mieć Państwa dobór i zapozna się przed wizytą z instalacją w Państwa domu.

Na miejscu: oceni na ile projekt i dobór zgadzają się z realiami na budowie i dopasuje instalację do faktycznych potrzeb budynku jak i Państwa oczekiwań. Naniesie zmiany na rysunkach lub ofercie oraz zmodyfikuje do ostatecznej wersji.

 

W trakcie trwania wykonywanie instalacji będą mogli Państwo liczyć na kolejną konsultację z doradcą techniczno – handlowym na budowie, mającą stwierdzić prawidłowość wykonywanej instalacji i wprowadzić ewentualne korekty.

Po takiej wizycie – już bez zbędnych zmartwień będą mogli Państwo rozpocząć kolejne etapy prac budowlanych, mając świadomość że niczego nie zaniedbano i o niczym nie zapomniano.

Tuż przed zamieszkaniem, kiedy już mają Państwo wysprzątany i wyposażony w meble dom, warto zapytać swojego instalatora czy dokonał uruchomienia rekuperatora i wyregulował instalację zgodnie z bilansem, który otrzymają Państwo po zakupieniu instalacji i zapewnił wszędzie wymagane przepływy powietrza.

Jeśli tego nie zrobił to już mają Państwo kontakt do swojego mobilnego doradcy techniczno – handlowego. Jak widać cały proces wykonywania tej inwestycji jest dosyć czasochłonny i może wymagać kilku wizyt na budowie jak i kilku rozmów telefonicznych. Stanowczo doradzamy aby jednak z tej drogi skorzystać bo będą mieli Państwo pewność, że niczego nie zaniedbaliście i w pełni możecie cieszyć się z korzyści wynikających z posiadania rekuperacji.